Kunniakierroksessa tapahtuu

05.05.2019 Etelä-Pohjanmaa Laihian Luja Laihian Luja Yleisurheilu jaosto KK 2019
14.05.2019 Etelä-Savo Kangasniemen Kalske Kangasniemen Kalskeen Kunniakierros 2019
16.05.2019 Kainuu Kajaanin Kipinä Kajaanin Kipinän kunniakierros 2019
20.05.2019 Etelä-Savo Haukivuoren Kisailijat Haukivuoren Kisailijat / Kunniakierros 2019
20.05.2019 Keski-Pohjanmaa Reisjärven Pilke Kunniakierros 2019 Reisjärven Pilke
20.05.2019 Keski-Pohjanmaa Nivalan Urheilijat Nivalan Urheilijat 2019 Kunniakieros
20.05.2019 Kymenlaakso Pyhtään Yritys Kuntoa liikkumalla - Yrityksen Kunniakierros 2019
20.05.2019 Nyland-Åboland Hangö IK HIK friidrott Ärevarvet- Kunniakierros 2019
20.05.2019 Nyland-Åboland IF Sibbo-Vargarna IF Sibbo-Vargarna - Ärevarvet / Kunniakierros 2019
20.05.2019 Nyland-Åboland Virkby Start Ärevarvet 2019
21.05.2019 Etelä-Pohjanmaa Alajärven Ankkurit Alajärven Ankkurit Kunniakierros 2019
21.05.2019 Nyland-Åboland Åbo IFK Åbo IFK Ärevarvet 2019
21.05.2019 Pohjois-Pohjanmaa Oulun Pyrintö Oulun Pyrintö Kunniakierros 2019
21.05.2019 Satakunta Kankaanpään Seudun Leisku Kunniakierros 2019 Kankaanpäässä
21.05.2019 Uusimaa Nurmijärven Yleisurheilu Nurmijärven Yleisurheilun kunniakierros 2019
22.05.2019 Nyland-Åboland Borgå Akilles Akilles Ärevarv/Kunniakierros 2019
22.05.2019 Österbotten IF Drott If Drotts Ärevarv 2019
22.05.2019 Österbotten IF Åsarna IF ÅSARNA ÄREVARVET 2019
22.05.2019 Österbotten Gamlakarleby IF GIF Ärevarv 2019
23.05.2019 Etelä-Savo Mikkelin Kilpa-Veikot Kunniakierros Mikkelin Kilpa-Veikot 2019
23.05.2019 Nyland-Åboland Esbo IF Esbo IF Ärevarvet - Kunniakierros 2019
23.05.2019 Nyland-Åboland IF Raseborg Ärevarvet 2019
23.05.2019 Nyland-Åboland Skogby IK Ärevarvet 2019
23.05.2019 Nyland-Åboland Pargas IF Piffen Kunniakierros 2019
23.05.2019 Uusimaa Riihimäen Kisko Riihimäen Kiskon Kunniakierros 2019
24.05.2019 Kainuu Ristijärven Pyry Kunniakierros 2019 Ristijärven Pyry
25.05.2019 Pohjois-Pohjanmaa Limingan Niittomiehet Limingan Niittomiesten Kunniakierros
25.05.2019 Uusimaa Länsi-Uudenmaan Urheilijat LUU Kunniakierros 2019
26.05.2019 Österbotten IK Falken IK Falkens Ärevarv 2019
27.05.2019 Lappi Lapin Veikot Lapin Veikot Kunniakierros 2019
27.05.2019 Pohjois-Savo Varkauden Kenttä-Veikot Kunniakierros 2019
27.05.2019 Pohjois-Savo Varpaisjärven Vire Varpaisjärven Vire / Kunniakierros 2019
27.05.2019 Satakunta Noormarkun Nopsa Noormarkun Nopsan Kunniakierros 2019
27.05.2019 Österbotten Vasa IS VIS Ärevarvet 2019
28.05.2019 Lahti Orimattilan Jymy Orimattilan Jymyn Kunniakierros 2019
28.05.2019 Nyland-Åboland Kyrkslätt IF Kyrkslätt IF Ärevarvet 2019
29.05.2019 Häme Nokian Urheilijat NoU Kunniakierros 2019
29.05.2019 Varsinais-Suomi Kosken Kaiku Kosken Kaiku Kunniakierros 2019
30.05.2019 Kainuu Otanmäen Teräs Kunniakierros maauimalan avaus
30.05.2019 Österbotten Malax IF Malax IF Ärevarvet 2019
03.06.2019 Nyland-Åboland Kimito SF Kimito SF Ärevarvet 2019
03.06.2019 Österbotten IF Nykarlebynejden IF Nykarlebynejdens Ärevarv 2019
04.06.2019 Lahti Iitin Pyrintö Iitin Pyrinnön kunniakierros 2019
04.06.2019 Pohjois-Karjala Lieksan Urheilijat Lieksan Urheilijat Kunniakierros 2019
04.06.2019 Pohjois-Karjala Pyhäselän Urheilijat Kunniakierros 2019 Pyhäselän Urheilijat
04.06.2019 Satakunta Parkanon Urheilijat Parkanon Urheilijat Kunniakierros 2019
05.06.2019 Kainuu Suomussalmen Rasti Suomussalmen Rastin yleisurheilu - Kunniakierroskeräys 2019
05.06.2019 Kainuu Paltamon Urheilijat Paltamon Urheilijoiden Kunniakierros 2019
05.06.2019 Nyland-Åboland IF Bromarf-Pojkarna Ärevarvet 2019
05.06.2019 Uusimaa Hyvinkään Seudun Urheilijat HSU Kunniakierros 2019
06.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Töysän Veto Töysän Vedon Kunniakierros 2019
06.06.2019 Nyland-Åboland Helsingfors IFK HIFK Friidrott Ärevarvet 2019/ HIFK Kunniakierros 2019
06.06.2019 Nyland-Åboland Tenala IF Tenala IF / Ärevarvet 2019
09.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Kristiinan Urheilijat Kristiinan Urheilijat / Kunniakierros 2019
09.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Teuvan Rivakka Teuvan Rivakan Kunniakierros 2019
09.06.2019 Häme Ikaalisten Urheilijat Ikaalisten Kunniakierros 2019
09.06.2019 Keski-Pohjanmaa Alavieskan Viri Virin Kunniakierros 2019
09.06.2019 Åland IF Åland IF Åland Ärevarvet 2019
09.06.2019 Österbotten IF VOM IF VOM Ärevarvet 2019
10.06.2019 Häme Urjalan Urheilijat Urjalan Urheilijat Kunniakierros 2019
10.06.2019 Pohjois-Pohjanmaa Pudasjärven Urheilijat Kunniakierros 2019 - Yhdessä - yhteinen etu kaikkien liikkuminen
10.06.2019 Satakunta Lauttakylän Luja Lauttakylän Lujan kunniakierros 2019
11.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Soinin Sisu Soinin Sisun Kunniakierros 2019
11.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Ähtärin Urheilijat Kunniakierros 2019, Ähtärin Urheilijat
13.06.2019 Häme Ypäjän Yllätys Ypäjän Yllätys / Kunniakierros 2019
13.06.2019 Pohjois-Karjala Polvijärven Vauhti Polvijärven Vauhti kunniakierros 2019
17.06.2019 Häme Virtain Urheilijat Virtain Urheilijat Kunniakierros 2019
17.06.2019 Länsi-Pohja Alatornion Pirkat Alatornion Pirkat / KUNNIAKIERROS 2019
17.06.2019 Österbotten IF Länken IF Länken Ärevarvet 2019
17.06.2019 Österbotten IF Kraft IF Krafts ärevarv 2019
18.06.2019 Keski-Suomi Kyyjärven Kyky Kyyjärven Kyky Kunniakierros 2019
24.06.2019 Keski-Pohjanmaa Ylivieskan Kuula Kuulan Kunniakierros 2019
27.06.2019 Etelä-Pohjanmaa Seinäjoen Seudun Urheilijat SEINÄJOEN SEUDUN URHEILIJAT KUNNIAKIERROS 2019
27.06.2019 Kymenlaakso Vehkalahden Veikot Vehkalahden Veikot Kunniakierros 2019
28.06.2019 Keski-Pohjanmaa Raution Kisailijat Raution Kisailijain Kunniakierros 2019
10.07.2019 Länsi-Pohja Veitsiluodon Kisaveikot VKV:n kunniakierros 2019
13.07.2019 Österbotten Kaskö IK Kunniakierros Kaskö IK
15.07.2019 Häme Tammelan Ryske Kunniakierros 2019
24.07.2019 Helsinki Helsingin Tarmo Helsingin Tarmon Kunniakierros 2019
29.07.2019 Satakunta Karvian Kiri Karvian Kirin Kunniakierros 2019
31.07.2019 Keski-Suomi Saarijärven Pullistus Saarijärven Pullistus Kunniakierros 2019
06.08.2019 Lappi Lapin Lukko Lapin Lukon Kunniakierros 2019
12.08.2019 Häme Forssan Salama Forssan Salaman Kunniakierros 2019
12.08.2019 Pohjois-Karjala Joensuun Kataja Joensuun Kataja Kunniakierros 2019
12.08.2019 Uusimaa Vihdin Viesti Vihdin Viestin Kunniakierros 2019
15.08.2019 Österbotten Larsmo IF Larsmo IF – Ärevarvet 2019
16.08.2019 Häme Tampereen Pyrintö Kunniakierros Tampereen Pyrintö 2019
16.08.2019 Österbotten IF Femman IF Femman Ärevarvet 2019
18.08.2019 Pohjois-Pohjanmaa Siikalatvan Urheilijat Siikalatvan Urheilijoiden Kunniakierros 2019
19.08.2019 Keski-Pohjanmaa Kaustisen Pohjan-Veikot KP-V:n Kunniakierros 2019
20.08.2019 Helsinki Espoon Tapiot Espoon Tapioiden Kunniakierros 2019
21.08.2019 Häme Vehmaisten Urheilijat Vehmaisten Urheilijat / Kunniakierros 2019
22.08.2019 Lappi Ranuan Peura Ranuan Peuran Kunniakierros 2019
25.08.2019 Etelä-Savo Punkaharjun Urheilijat KUNNIAKIERROS 2019
25.08.2019 Etelä-Savo Hirvensalmen Urheilijat Hirvensalmen Urheilijoiden Kunniakierros 2019
26.08.2019 Varsinais-Suomi Laitilan Jyske Laitilan Jyske - Kunniakierros 2019
28.08.2019 Pohjois-Karjala Outokummun Partio Partion Kunniakierros 2019
30.08.2019 Pohjois-Karjala Tuupovaaran Urheilijat Kunniakierros 2019 Tuupovaaran Urheilijat
03.09.2019 Etelä-Pohjanmaa Vähänkyrön Viesti Vähänkyrön Viesti Kunniakierros 2019
03.09.2019 Etelä-Savo Savonlinnan Riento Riennon Kunniakierros 2019
10.09.2019 Pohjois-Pohjanmaa Kuusamon Erä-Veikot Kuusamon Erä-Veikot Kunniakierros 2019
11.09.2019 Häme Hämeenlinnan Tarmo Hämeenlinnan Tarmon Kunniakierros 2019
12.09.2019 Häme Lempäälän Kisa Yleisurheilu LeKiYU Kunniakierros 2019
12.09.2019 Varsinais-Suomi Turun Urheiluliitto Turun Urheiluliitto/Kunniakierros 2019
18.09.2019 Pohjois-Savo Leppävirran Viri Virin Kunniakierros 2019 - Nuorisourheilun tukemiseksi
19.09.2019 Nyland-Åboland Sjundeå If Sjundeå IF Kunniakierros 2019
21.09.2019 Etelä-Pohjanmaa Jalasjärven Jalas Jalasjärven Jalaksen Kunniakierros 2019
25.09.2019 Lahti Hartolan Voima Hartolan Voiman Kunniakierros 2019
29.09.2019 Etelä-Pohjanmaa Kauhavan Wisa Kauhavan Wisan Kunniakierros 2019
29.09.2019 Satakunta Nakkilan Vire Nakkilan Vire Kunniakierros 2019
10.10.2019 Lahti Lahden Ahkera Ahkeran Kunniakierros 2019
26.10.2019 Keski-Pohjanmaa Himangan Urheilijat Himangan Urheilijain Kunniakierros 2019
Etelä-Pohjanmaa Evijärven Urheilijat Evijärven Urheilijat Kunniakierros 2019
Helsinki Helsingin Kisa-Veikot HKV:n Kunniakierros 2019
Keski-Pohjanmaa Haapajärven Kiilat Haapajärven Kiilojen Kunniakierros 2019
Keski-Pohjanmaa Kannuksen Ura Kannuksen Uran Kunniakierros 2019
Länsi-Pohja Aavasaksan Urheilijat Aavasaksan Urheilijat / KUNNIAKIERROS 2019
Pohjois-Savo Kuopion Reipas Kuopion Reippaan Kunniakierros 2019
Länsi-Pohja Muonion Tunturi-Veikot Tunturi-Veikkojen KUNNIAKIERROS 2019